Konkurs Poezji Patriotycznej 2014

W dniu 7 listopada 2014 roku po raz czwarty uczniowie klas II i III kaliskich szkół podstawowych spotkali się na Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania Poezji Patriotycznej. Tym razem konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 22 w Kaliszu. Naszą szkołę reprezentowali Natalia Szmyt i Adam Kowalski uczniowie klasy III.

W konkursie wzięli udział uczniowie następujących szkół: SP nr 11, SP nr 16, SP nr 17, SP nr 22. Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali się wspaniale. Pięknie czytali przygotowane wiersze, które zostały nagrodzone brawami przez widownię. Komisja konkursowa w składzie :

p. Joanna Dembowa, p. Anna Hudzińska, p. Żaneta Żeśko, p. Daria Jurek po długiej naradzie wyłoniła zwycięzców.

I   miejsce – Szymon Dubrowski – SP nr 16

II  miejsce – Adam Trzeciak        – SP nr 22

III miejsce – Alicja Matuła          – SP nr 17  oraz  Bartosz Chowański – SP nr 17

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a najlepsi nagrody książkowe.

Post Author: Joanna Marucha