Konkurs na „E-Kartkę Bożonarodzeniową”

Pod koniec listopada 2012r. w naszej szkole odbył się konkurs informatyczno-plastyczny na „E-Kartkę Bożonarodzeniową”. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas I – VI. Komisja szkolna wyróżniła 3 kartki w kategorii I – III i 4 kartki w kategorii IV – VI.

Wyróżnione prace zostały wysłane do ODN, gdzie spośród wszystkich kartek świątecznych, przesłanych z kaliskich szkół podstawowych, zostały nagrodzone dwie prace. Wśród zwycięzców znalazła się uczennica klasy III – Karolina Wosiak, oraz Filip Przybył z klasy V. W poniedziałek 17 grudnia w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w obecności opiekuna laureatów Joanny Maruchy zostały wręczone nagrody zwycięzcom.

Karolinie i Filipowi serdecznie gratulujemy!

 

Praca Karoliny Wosiak

Praca Filipa Przybyła

Post Author: Joanna Marucha