Konkurs „Mój przyjaciel kot” rozstrzygnięty

kotek11Dnia 15 marca 2016 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny  pt.: „Mój przyjaciel kot”, zorganizowany przez nauczycielki: Annę Jaroszkiewicz i Agnieszkę Celkę. W konkursie brali udział uczniowie klas I -III. Celem  było uświadomienie dzieciom pozytywnego stosunku do zwierząt, a zwłaszcza kotów.

Uczestnicy musieli  wykonać dowolną techniką pracę plastyczną obrazującą wyżej wymieniony temat.

Prace oddane przez młodych plastyków wyrażały ich pomysły w bardzo atrakcyjny sposób i charakteryzowały się m. in. różnorodnością technik: wyklejanki, wydzieranki, obrazy malarskie, wyroby plastyczne z masy solnej lub innych surowców.

Zwycięzcy konkursu plastycznego:

I miejsce – Jagoda Zielezińska z klasy I

                   Oskar Jędrzejewski z klasy III


II miejsce – Wiktoria Sobczak z klasy I

                    Oliwier Kałużny z klasy III
III miejsce – Natalia Krysiak z klasy III

                     Nikodem Habuda z klasy II  

wyróżnienia:

Adam Kuźniacki z klasy I,

Weronika Celka z klasy I,

Mateusz Różalski z klasy II,

Gratulujemy zdobywcom nagród i wyróżnień za przygotowanie ciekawych i oryginalnych prac plastycznych.

Szczególne podziękowania należą się również  opiekunom, bez których zaangażowania konkurs z pewnością by się nie odbył.

Post Author: Joanna Marucha