Konkurs kolęd rozstrzygnięty

Podczas Świąt Bożego Narodzenia nieodłącznym elementem jest wspólne śpiewanie kolęd, pastorałek oraz piosenek świątecznych. W tym roku szkolnym konkurs nie mógł się odbyć w tradycyjny sposób. Pomimo to nie zabrakło chęci, zapału wśród uczniów i muzykowali zdalnie, przesyłając przepiękne wykonania kolęd.

Wszyscy uczestnicy spisali się na medal. Wybór był bardzo trudny, ponieważ uczniowie stanęli na wysokości zadania. Konkurs jednak rządzi się swoimi prawami i trzeba wybrać najlepsze prace. Został on podzielony na 2 grupy wiekowe.

 

Klasa I-3

I miejsce – Zofia Derdas

II miejsce – Tomasz Kargul

III miejsce – Julian Janicki

Wyróżnienia: Malwina Wybieralska i Olivier Zieleziński

 

Klasa 4-7

I miejsce – Martyna Sipka

II miejsce – Oliwier Żeśko

III miejsce – Nadia Krzyżanek

Wyróżnienia: Roksana Sobczak, Olivia Augustyniak oraz Dawid Garstka

 

Rozdanie dyplomów odbędzie się w szkole.

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

 

Post Author: Iwo Młotek