KONCERT – WAKACJE TUŻ TUŻ

OLYMPUS DIGITAL CAMERAWakacje już niedługo, dlatego ostatni koncert w naszej szkole prezentował piosenki, które często śpiewa się na wyjazdach, koloniach czy zwyczajnie przy ognisku. Prowadzący udowodnili, że najlepszym instrumentem podtrzymującym dobrą zabawę na wakacjach jest gitara.

Muzycy pokazali również zabawy, które mogą odbywać się przy ognisku. W trakcie pierwszej uczniowie rzucali piłką, dopóki słychać było granie gitary. Gdy instrument zamilkł, osobą, która zostawała z piłką przyjmowała fant, którym był element śmiesznego ubioru, np. peruka, kalosze, szerokie spodnie czy kapelusz. Druga zabawa polegała na zwiedzaniu przez jedno dziecko piramidy z zakrytymi oczami i rozpoznaniu mumii. Śmiechu było co nie miara, kiedy okazało się, że mumia jest ciągle żywa.
Spotkanie wprowadziło dzieci w czas wakacji i wszystkim trudno było wracać z powrotem na lekcje.

Post Author: Joanna Marucha