Koncert muzyczno-taneczny

25 marca w naszej szkole odbył się kolejny występ muzyczno-taneczny pt. „Towarzyska łacina”. Tym razem organizatorzy przygotowali taneczne show z udziałem dwojga utalentowanych tancerzy, którzy zaprezentowali nam jeden z tańców latynoamerykańskich- sambę. Mogliśmy nie tylko podziwiać wirująca po parkiecie parę tancerzy, ale również dowiedzieć się wielu interesujących ciekawostek na temat prezentowanego tańca.

Po żywiołowym występie tancerze zaprosili na parkiet uczniów naszej szkoły, którzy po krótkim zapoznaniu się z krokami zatańczyli sambę z elementami tańca afro. Występowi towarzyszyła wspaniała, energiczna muzyka, która poruszała nie tylko tancerzy, ale również całą publiczność. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z muzykami i tancerzami.

Post Author: Joanna Marucha