„Koło miłośników łakoci”

imagesjkl;mW roku szkolnym 2014/2015 zaczęło działalność Koło Kulinarne pod kierunkiem pani Anny Jaroszkiewicz. Jest ono prowadzone od września , raz w miesiącu. Koło cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy chcą rozwijać swoje „cukiernicze” zdolności.

Jego głównym założeniem jest rozwijanie zainteresowań uczniów sztuką pieczenia i serwowania potraw. Zajęcia odbywają się w wesołej i swobodnej atmosferze. To na nich uczniowie zdobywają umiejętności przydatne w życiu codziennym, rozwijają swoje zainteresowania i pasje kulinarne.
Spotkania nie tylko pozwalają poznać uczestnikom tajniki wiedzy kulinarnej ale także dają dużo zadowolenia z efektów pracy i dodatkowych doznań smakowych.
Dzieci na zajęciach same przygotowują potrawy , co sprawia im wiele radości .

Post Author: Joanna Marucha