Jasełka i wspólne kolędowanie

ozdoby-swiateczne-swieczniki_1541691Coraz bliżej Święta, dlatego w piątek 18 grudnia uczniowie naszej szkoły przygotowali jasełka. Dzieci mogły poznać historię króla Heroda, trzech Mędrców i pasterzy oraz towarzyszyć Maryi i Józefowi w czuwaniu przy żłóbku, w którym był Nowonarodzony Jezus. Przedstawieniu przyglądał się ksiądz Jarosław Kołodziejczak, który złożył uczniom i nauczycielom świąteczne życzenia.

Przedszkolaki oraz wszystkie klasy zaśpiewały przygotowane przez siebie kolędy. Pięknie zabrzmiał śpiew bożonarodzeniowych pieśni wykonywanych a capella lub z muzycznym podkładem. Ostatnia kolęda wykonana została wspólnie przez uczniów i nauczycieli. Dla wszystkich były to niesamowite chwile wprowadzające w klimat Bożego Narodzenia.

Post Author: Joanna Marucha