III Turniej Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych – Szczypiorno 2018

6 czerwca 2018r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 21 w Kaliszu odbył się III Turniej Piłki Ręcznej. W tym roku w turnieju wzięli udział uczniowie z dziewięciu szkół: SP nr 10,12, 13, 16,17, 18, 21, SP Jagiellończyk oraz Nowe Skalmierzyce.

Rywalizowało 7 drużyn z kl. IV- V oraz VI- VII. Mecze były pasjonujące, a publiczność nie zawiodła kibicując swoim faworytom.

I miejsce zajęła drużyna z klas IV-V z SP nr 18 , II miejsce Skalmierzyce, a III SP nr 12.

W kategorii klas VI- VII I miejsce zajęła drużyna z SP nr 10, II Sp nr 17, a III Sp nr 12.

Naszej drużynie udało się zająć 4. miejsce w kategorii VI-VII oraz 6. miejsce w kategorii IV-V.

Nagrody – puchary i książki wręczyli: Pan Błażej Wojtyła prezes MK-u , Przewodniczący Rady Szczypiorno Pan Edward Prus oraz Pan Jacek Konopczyński dyrektor SP 21. Każdy uczestnik otrzymał drobne upominki.

Zwycięzcom gratulujemy.

Zdjęcia w linku poniżej.

http://drive.google.com/drive/folders/1nhF1VboTBuYsu8C_KDrmv3IWIKL53I-Y

 

Post Author: Joanna Marucha