I semestr za nami…

jk;Dnia 30 stycznia 2015 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie wyników pracy w I semestrze. Uczniowie otrzymali dyplomy za udział w zbiórce kasztanów, za aktywne uczestnictwo w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”.

 Wręczone zostały także podziękowania za udział w resuscytacji krążeniowo – oddechowej na Hali Arena, natomiast wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzymali także dodatkowe gadżety ufundowane przez organizatorów 23 finału WOŚP w Kaliszu.

Zostały rozdane dyplomy i upominki dla uczniów za udział w różnorodnych konkursach organizowanych na terenie szkoły przez Uczniowski Samorząd.

Nie zabrakło również dyplomów  za aktywne uczestnictwo w rajdach PTTK oraz udział w kole języka niemieckiego. Dyplomem zostali uhonorowani również uczniowie, którzy wykazali się wzorową frekwencją w trakcie trwania minionego semestru.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w II semestrze.

Post Author: Joanna Marucha