I Kaliski Festiwal Talentów

W dniu 19.03.2019 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Kaliszu odbył się „ I Kaliski Festiwal Talentów” pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Wspaniałe występy i gorąca atmosfera towarzyszyły przez cały konkurs, na którym mogliśmy podziwiać , aż 45 różnych występów uczniów z Kalisza i okolic.

Naszą szkołę reprezentowało 11 uczniów w trzech kategoriach.  Pod kierunkiem Pani Aleksandry Wypych i Pana Jacka Konopczyńskiego: uczennice Agata Grycz, Natalia Krysiak i Marianna Nowak  zaprezentowały trio instrumentalne. Na saksofonie, gitarze i keyboardzie dziewczęta zagrały piękny utwór „ The moon river”.

Pani Monika Niewiadomska przygotowała dwa pokazy taneczno-artystyczne.  Marcelina Zajonz pokazała zapierający dech w piersi gimnastyczny talent. Do utworu Sarsy pt. „Zakryj” zaprezentowała artystyczny układ, za który otrzymała gromkie oklaski.

Jako ostatni po kilku godzinach oczekiwań na scenę zawitał nasz Zespół Taneczny. Natalia, Jagoda, Marianna z klasy 6, Jagoda , Laura, Lena, Gabrysia, Wiktoria oraz Adam z klasy 4 pobudzili publiczność energetycznym tańcem do mix-ów muzycznych. Na scenie przez ponad 4 minuty królowały kolorowe pompony i czarujące uśmiechy. 

Mamy nadzieję, że nasze talenty w przyszłości będziemy mogli podziwiać na scenach nie tylko Kalisza.

Post Author: Joanna Marucha