Festyn: „Żonkilowe Pola Nadziei”

22 kwietnia 2012 roku na terenie Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu odbył się festyn „Żonkilowe Pola Nadziei” pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza P. Janusza Pęcherza.Best Price nike air max

Gości powitała płk Danuta Kalaman, życząc wszystkim miłych wrażeń. Uczestnicy festynu mogli podziwiać m.in. występy zespołu Pipes&Drums, prezentującego musztrę paradną oraz szkocką muzykę. Na estradzie nie zabrakło również występu przedszkolaków i uczniów z naszej placówki, którym przyglądał się Naczelnik Wydziału Edukacji P. Mariusz Witczak.nike air max sneakers

Wśród imprez towarzyszących należy wymienić: pokaz akcji gaśniczej straży pożarnej, akcję ratowniczą GOPR, przejażdżki quadami i samochodami wyścigowymi, znakowanie rowerów przez Straż Miejską oraz zabawy na trampolinach i dmuchanej zjeżdżalni, które przypadły dzieciom do gustu. W trakcie festynu dużą popularnością cieszyły się przysmaki z kotła oraz słodkie przekąski – poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci szkolnych i przedszkolnych.

Gratulujemy wszystkim dzieciom nagrodzonym i wyróżnionym w konkursach: literackim i plastycznym „Kartka do Hospicjum”.oakley ducati sunglasses

„Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.”
Phil Brosman

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Kaliszu, Pani Grażyna Stępniewska, składa wyrazy wdzięczności i podziękowania: przedszkolakom, uczniom, rodzicom i nauczycielom za udział, wszelką pomoc i poświęcenie w zorganizowaniu festynu – finał Żonkilowych Pół Nadziei, na terenie COSSW.

Denmark nike air max

Post Author: Joanna Marucha