Festyn Rodzinny „Dzień Pieczonego Ziemniaka”

Dnia 28 września odbył się festyn rodzinny „Dzień Pieczonego Ziemniaka”. Uroczystość rozpoczął Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 Pan Jacek Konopczyński, który przywitał gości, uczniów placówki i rodziców.

W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło wielu występów  tanecznych klas I -VIII oraz  przedszkolaków w tańcu „Krakowiak”, gościliśmy również uczennicę ze szkoły ArtScool  Martę Banasiak  w tańcu Dancehall.

W trakcie imprezy zapłonęło ognisko, zapachniały na kijach kiełbaski, a w popiele piekły się ziemniaki. W tym dniu nie mogło zabraknąć również konkursów o ziemniaku, zagadek, zabaw sportowych, plastycznych i malowania twarzy. Do wszystkich tych działań przyłączono aktywnie rodziców.

Jak co roku nasz festyn uświetnił pokaz miejscowej Straży Pożarnej. Panowie strażacy zaprezentowali swoje wozy strażackie, do których uczniowie mogli wsiąść oraz zobaczyć ich wyposażenie. Gościliśmy również Policję, Straż Miejską i firmę ochroniarską Hunters, która to dba przez cały rok o nasze bezpieczeństwo.

Dziękujemy Wszystkim uczestnikom za przybycie, rodzicom za pomoc w organizacji słodkiego poczęstunku i sałatek oraz wesołą zabawę przy ognisku.

Dziękujemy także sponsorom i gościom za okazaną życzliwość.

ZAPRASZAMY JUŻ ZA ROK !!!

 

Post Author: Joanna Marucha