Egzaminy na kartę rowerową

Dnia 14 maja 2015 roku uczniowie klas IV-VI odbyli jazdę próbną na teren kaliskiego WORD-u.nike air max Sale

Na placu manewrowym uczyli się praktycznej jazdy po ulicy, poruszania się na rondzie, reakcji na sygnalizację świetlną oraz znaki pionowe i poziome.

Było dużo śmiechu, niektórzy po raz pierwszy jeździli na rowerach „składakach” i musieli uczyć się hamowania.ray ban 2132

To była jednak tylko jazda próbna, a 20 maja 2012 r. pod opieką p. Elżbiety Kovacs i p. Małgorzaty Zdobych również na terenie WORD-u w Kaliszu uczniowie zdawali na kartę rowerową. Zmagali się z testem pod bacznym okiem policjanta.women ray ban sunglasses

Test udało się zaliczyć siedmiu uczestnikom. Policjant pogratulował i wręczył nagrody dwojgu uczniom, którzy rozwiązali test bezbłędnie. Po zaliczeniu części teoretycznej przyszła kolej na egzamin praktyczny. Wszyscy zaliczyli tę próbę. Kartę rowerową otrzymali: Julia Kowalska, Agata Ozorowska, Wiktoria Pietraszek, Filip Przybył, Paulina Banaszkiewicz i Emil Kowalski.

Gratulujemy!
Norway ray ban sunglasses

 

Post Author: Joanna Marucha