Egzamin na kartę rowerową

Co roku uczniowie naszej szkoły mają możliwość przygotowania się merytorycznie i zdobycia w praktyce  karty rowerowej. Egzamin praktyczny odbył się dnia 24 czerwca  w miasteczku ruchu drogowego w WORD – odział w Kaliszu. Do sprawdzianu na kartę rowerową przystąpiło 15 uczniów, zdało 8.

Test polegał na sprawdzeniu wiedzy na temat zasad ruchu drogowego, prawidłowego stosowania się do znaków drogowych, umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz sprawdzeniu wiedzy z zakresu praktycznej znajomości budowy roweru i jazdy rowerem po wytyczonym torze z zachowaniem zasad poruszania się po drodze.

Wszystkim, którym udało się uzyskać wynik pozytywny serdecznie gratulujemy
i życzymy bezpiecznej jazdy!

Kolejna szansa już w przyszłym roku szkolnym – ZAPRASZAMY !!!

Post Author: Joanna Marucha