DZIEŃ SPORTU, JĘZYKÓW, MAMY I TATY

Dnia 30 maja 2018r. odbył się w naszej szkole festyn rodzinny, którego celem było propagowanie czytelnictwa, aktywności ruchowej a także sprawnego posługiwania się językiem obcym.

Impreza rozpoczęła się od powitania uczestników festynu przez pana dyrektora Jacka Konopczyńskiego. Martyna Banach w kilku słowach przedstawiła najważniejsze, zaplanowane działania, których pierwszym punktem była rozprawa sądowa w wykonaniu uczniów kl. IV i VI  (przygotowana przez p. Katarzynę Lewandowską) na temat „obrony książki”. W dalszej części uczniowie podzieleni na zespoły wykonywali zadania sportowe, językowe, rozwiązywali zagadki i rebusy. Nie zabrakło muzyki oraz występów tanecznych. Na koniec nauczyciele, rodzice i uczniowie rozegrali mecz piłki ręcznej i nożnej.

Ten dzień zakończył się słodkim poczęstunkiem w postaci lodów. Humory i pogoda wszystkim dopisały.

Zdjęcia i filmiki można obejrzeć na stronie:

https://drive.google.com/drive/folders/1YORkYcKB6iOOmqWBJwgapBp-6assRYJv?usp=sharing

 

Post Author: Joanna Marucha