Dzień Pluszowego Misia 25.11.2014

W naszym przedszkolu została zorganizowana uroczystość z okazji tego święta. W tym dniu wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swoich ulubieńców.

Pięknie prezentowały się duże, średnie i małe misie. Nauczycielki prowadzące imprezę powitały wszystkich, przedstawiły historię powstania pluszowego misia i zachęciły do wspólnej zabawy. Wszystkie przedszkolaki porwały swoje pluszaki do tańca, a później przytulały, głaskały i kołysały je przy piosence „O kochaniu misia”. Kolejnym punktem spotkania była rozmowa na temat książek i filmów, których bohaterami są misie. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały fragmentu „Kubusia Puchatka” i obejrzały film o Misiu Uszatku. Następnym punktem spotkania była parada misiów -przedszkolaki z dumą prezentowały kolegom i koleżankom swoich ulubieńców.

Post Author: Joanna Marucha