Dzień Mamy i Taty

Dnia 29 maja 2012 roku odbyła się w naszym Przedszkolu Uroczystość z Okazji Dnia Mamy i Taty.
nike air jordan v retro
Jest to impreza organizowana co roku dla najukochańszych rodziców. Dzieci dla swoich rodziców przygotowały przedstawienie, na którym recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły do muzyki. Po uroczystym występie wszyscy rodzice otrzymali drobne upominki i zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
cheap oakley baseball sunglasses
W tym roku dodatkiem specjalnym do tej pięknej uroczystości było wspólne z rodzicami wykonanie latawców, które ozdobione poszybowały po niebie. Była to niezapomniana chwila, a zarazem wspólna zabawa dzieci z rodzicami, spędzona w miłej atmosferze. Pozostanie na długo w pamięci wszystkich.
Oakley sunglasses Discount

Oakley sunglasses Low Cost
 

Post Author: Joanna Marucha