Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

P1010837Dnia 18 maja odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci wystąpiły w przedstawieniu pt: „Bajka z życzeniami”. Rodzice mieli okazję podziwiać swoje pociechy w bajkowych rolach. Spotkanie to było także okazją do podsumowania projektu realizowanego w tym roku szkolnym pt: „Z przyrodą w zgodzie z bajką na co dzień”

W ramach tego projektu rodzice wraz z dziećmi między innymi wykonywali komiks przyrodniczy oraz zabawkę z odpadków. Pani Dyrektor wręczyła wszystkim przedszkolakom medale za stworzenie przyrodniczego komiksu oraz dyplomy dla rodzica i dziecka za udział w konkursie – Zabawka z odpadków. Po wręczeniu dyplomów wszyscy udali się na słodki poczęstunek. W tym czasie mogli podziwiać wszystkie prace z konkursów, zdjęcia z realizacji projektu, które były ustawione na sztalugach.Podczas spotkania panowała niezwykle miła atmosfera.

Post Author: Joanna Marucha