Dzień Mamy i Taty…

P101104626 maja to w kalendarzu bardzo ważna data, święto wszystkich mam. Z tej okazji w dniu 25 maja o godz.16.30 w naszej szkole odbyła się specjalna uroczystość poświęcona  wszystkim mamom jak i tatusiom. Uczniowie klasy 1 i 3 pod kierunkiem p. Agnieszki Karpisiewicz oraz p. Agnieszki Celki swoim występem podziękowali rodzicom za ich codzienną troskę i opiekę.

Z wielkim zaangażowaniem dzieci wcieliły się w postacie z bajek: Czerwonego Kapturka, Wilka, Jasia i Małgosię, Calineczkę, Złotą Rybkę, Śnieżkę, Krasnali, Babę Jagę. Były życzenia, podziękowania i piosenki, było wesoło i radośnie, chwilami wzruszająco… Po części artystycznej uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami udali się do swoich klas na słodki poczęstunek.

W trosce o zdrowie swoich rodziców uczniowie zaprezentowali również krótką inscenizację zachęcającą rodziców do prowadzenia zdrowego stylu życia. Tym samym aktywnie włączyli się w realizację programu antynikotynowego „Nie pal przy mnie proszę”. Hasłem ” PAPIEROSY TO ZŁA RZECZ, Z NIMI ZDROWIE IDZIE PRECZ” dzieci chciały zwrócić uwagę dorosłym, jak bardzo palenie papierosów szkodzi nie tylko rodzicom, ale również ich pociechom. Brawo uczniowie…

Post Author: Joanna Marucha