DZIEŃ MAMY I TATY

To szczególne rodzinne święto w tym roku odbyło się dnia 3 czerwca. W tym dniu zakończył się również realizowany w ciągu roku szkolnego projekt „Woda jako źródło życia dla ludzi, roślin i zwierząt”. W związku z tym dzieci przedstawiły inscenizację o roślinach i zwierzętach żyjących w stawie i na łące oraz zaprezentowały związane ze Świętem Mamy i Taty wiersze, tańce i piosenki.

Rodzice dowiedzieli się również, czego dzieci nauczyły się podczas realizacji projektu, mogli obejrzeć także podjęte działania na fotografiach eksponowanych na plakatach. Po zakończeniu części artystycznej dzieci wręczyły upominki swoim rodzicom oraz zaprosiły miłych gości na słodki poczęstunek. Miło płynął czas w rodzinnej atmosferze. W nawiązaniu do projektu, na zakończenie imprezy, zaproponowaliśmy dzieciom i rodzicom wspólne wykonanie papierowej łódki. Deszczowa pogoda nie pozwoliła jednak na zaplanowane zabawy z łódką w dmuchanym basenie.

Post Author: Joanna Marucha