Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2018 roku  odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie. W części oficjalnej głos zabrał Pan dyrektor Jacek Konopczyński, który złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękował za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń.

W części artystycznej przedstawiciele z  klas III – VII śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły obdarowani zostali słodkimi upominkami.

Zdjęcia z dzisiejszych obchodów Dnia Edukacji Narodowej można zobaczyć klikając w link poniżej:

Zdjęcia: Dzień Edukacji Narodowej

Post Author: Joanna Marucha