Dzień Dziecka

P1011404Dnia 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się festyn pod nazwą „Dzień Sportu, Języków i Zdrowia”, którego celem było propagowanie aktywności ruchowej, ekologii, zdrowego odżywiania i sprawnego posługiwania się językiem obcym.

Każda klasa promowała jedno warzywo lub owoc, z którego przygotowała wymyśloną przez siebie przekąskę oraz hasła reklamowe zachęcające do ich spożycia.

Następnie uczniowie uczestniczyli w konkurencjach sportowych, takich jak zbijak, koszykówka i zdrowe wyścigi. W międzyczasie każda klasa wykonała pracę plastyczną nt. „Healthy life style – zdrowy tryb życia”. Dzisiejszy dzień zakończył się rywalizacją w porządkowaniu boiska zgodnie z zasadami recyklingu.