DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 30 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki, przedstawiły program artystyczny, pięknie zaśpiewały piosenki, wyrecytowały wiersze, zatańczyły w rytm poleczki. Wzięły również udział w krótkiej  inscenizacji o Babci, w postać wnucząt wcielili się Ania Woźniak, Oliwier Żeśko natomiast babcię zagrała- Lena Rucińska.

Mali aktorzy wykazali się super zdolnościami  i wspaniale odegrali swoje role. Jak co roku, dla naszych wspaniałych gości przygotowane były konkursy muzyczno- ruchowe. Na początek wspólny taniec „ Kaczuszki”, następnie babcie, wzięły udział w konkursie „ Gdzie ukrył się mój wnuczek”, a dziadkowie na „ Najpiękniejszą kokardę”. Kolejnym konkursem był  taniec z balonem,  w tej konkurencji ogłoszono remis, ponieważ żadna z par, nie zgubiła swojego balonika. Wszystkim dopisywał humor. Było dużo śmiechu i fajnej zabawy. Po uroczystości wnuczęta wręczyły swoim Babciom i Dziadkom upominki, a następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Post Author: Joanna Marucha