„Drzwi Otwarte”

Dnia 14 marca 2013 r. nasza szkoła zorganizowała Drzwi Otwarte. W atrakcyjny sposób zaprezentowano dzieciom i ich rodzicom miejsce nauki.

Dla małych i dużych gości dzieci z klasy pierwszej i trzeciej przygotowały krótki program artystyczny. Przy słodkim poczęstunku można było obejrzeć również prezentację multimedialną, przybliżającą ciekawsze wydarzenia z życia naszej szkoły.

Zwiedzanie szkoły było dla rodziców wyjątkową okazją do spotkania z dyrekcją i nauczycielami. Rodzice mieli możliwość skorzystania z konsultacji z pedagogiem szkolnym.

Dzieci natomiast mogły uczestniczyć w różnych zajęciach zorganizowanych w kilku salach lekcyjnych. Dużym powodzeniem cieszyły się zabawy ruchowe w salce gimnastycznej, a także zajęcia przyrodnicze. Mali goście pod opieką nauczycieli korzystali również z tablicy interaktywnej.

Dziękujemy rodzicom i ich pociechom za tak duże zainteresowanie pracą naszej szkoły.  Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego wyjątkowego dnia.