DRZWI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE

4 marca 2014r. nasza szkoła po raz kolejny otworzyła się na wszystkich zainteresowanych nasza placówką. W odbywających się Drzwiach Otwartych udział wzięły dzieci i nauczyciele z przedszkola „Jacek i Agatka” w Kaliszu oraz inni zainteresowani przyszli uczniowie wraz z rodzicami. Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia pani Dyrektor Grażyny Stępniewskiej, która przedstawiła bogatą ofertę placówki.

Podczas słodkiego poczęstunku goście mogli podziwiać krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły.  Rodzice mieli możliwość zapoznania się z prezentacją multimedialną przedstawiającą interesujące wydarzenia z życia szkoły, podczas gdy dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych i ruchowych. Zwiedzanie szkoły było doskonałą okazją do rozmów z dyrektorem, pedagogiem oraz nauczycielami.

Dziękujemy rodzicom i ich pociechom za okazanie zainteresowania pracą naszej szkoły i mamy nadzieje spotkać się we wrześniu.

Post Author: Joanna Marucha