DRZWI OTWARTE

rekrutacjaDnia 10.03.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 21 i Przedszkolu Publicznym nr 22 w Kaliszu z myślą o rodzicach,  których dzieci od września przyjdą do naszej placówki, zorganizowane zostały drzwi otwarte.

Z pewnością była to okazja do poznania oferty przedszkola, zajęć edukacyjnych i opiekuńczo – wychowawczych, ale też nauczycieli, organizacji zajęć dla najmłodszych. Rodzice mieli możliwość rozmowy z Dyrektorem Panią Grażyną Stępniewską, nauczycielami, obejrzenia sal lekcyjnych. Dzieci wzięły udział w zajęciach z wykorzystaniem komputerów, w zajęciach plastycznych oraz sportowych. Z myślą o rodzicach i ich pociechach, uczennice ze starszych klas przygotowały krótki występ artystyczny. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas w tym roku swoją obecnością.

Post Author: Joanna Marucha