DRZWI OTWARTE

do_szkoly 3Drzwi otwarte zorganizowano 19.03.2015r. w Szkole Podstawowej nr 21 i Przedszkolu Publicznym nr 22 w Kaliszu z myślą o rodzicach, których dzieci od września pójdą pierwszy raz do szkoły.

Z pewnością była to okazja do poznania oferty przedszkola, zajęć edukacyjnych i opiekuńczo- wychowawczych, ale też nauczycieli, organizacji zajęć dla najmłodszych oraz bazy. Rodzice mieli możliwość rozmowy z Dyrektorem Panią Grażyną Stępniewską, nauczycielami, obejrzenia sal lekcyjnych. Dzieci wzięły udział w zajęciach z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, plastycznych oraz sportowych. Z myślą o rodzicach uczniowie przygotowali występ artystyczny. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili swoją obecnością naszą placówkę.

Post Author: Joanna Marucha