Czyste powietrze wokół nas

W naszym Przedszkolu, w roku szkolnym 2011/2012, realizowana jest IV edycja Programu przedszkolnej edukacji antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas”, jej patronem jest Dinozaur DINUŚ.air jordan 11 retro low

Program ma na celu zminimalizowanie skutków zdrowotnych i społecznych wynikających z biernego palenia i jest skierowany do dzieci z grupy 5-6 latków oraz ich rodziców.

Wzrost świadomości ludzi na temat szkodliwego działania dymu tytoniowego spowodowały zmniejszenie stopnia społecznej akceptacji dla palenia tytoniu w miejscu pracy i miejscach publicznych. Jednak zmiana w postrzeganiu palenia w obecności innych osób nie jest już tak widoczna w środowisku domowym, gdzie najbardziej narażone na dym tytoniowy są dzieci.ray ban aviador

Głównymi celami programu jest:Low Price air jordan

  • zwiększenie poziomu wiedzy nt. szkodliwości aktywnego i biernego palenia,
  • wzrost kompetencji rodziców w zakresie ochrony dzieci przed ekspozycją na dym tytoniowy,
  • zwiększenie umiejętności dzieci w zakresie radzenia sobie w sytuacjach, gdy przebywają w zadymionych pomieszczeniach lub gdy dorośli palą przy nich tytoń

nike air jordan 13

Post Author: Joanna Marucha