Centrum Interwencji Kryzysowej w Kaliszu

Drodzy Rodzice!

Centrum Interwencji Kryzysowej w Kaliszu informuje, że w każdy wtorek od godz. 17.00 w siedzibie Centrum Interwencji Kryzysowej w Kaliszu przy ulicy Granicznej 1, prowadzone są zajęcia w ramach autorskiego programu pt.: „Potrzebuję miłości”.

W proponowanych zajęciach mogą uczestniczyć młodzi rodzice (matki, ojcowie), którzy pragną zdobyć dodatkową wiedzę oraz umiejętności radzenia sobie w opiece i wychowaniu dzieci.

Udział w programie jest szansą dla młodych rodziców na uzupełnienie posiadanej wiedzy i predyspozycji rodzicielskich a także może zapobiec w przyszłości powielaniu niekorzystnych wzorców wychowawczych wyniesionych z domu rodzinnego.

Osoby zainteresowane udziałem w programie SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Jeśli jesteś krzywdzona/ y przez swoich najbliższych – ZADZWOŃ

Jeśli jesteś świadkiem zachowań, które mogą świadczyć o przemocy w rodzinie – ZADZWOŃ

62 767-72-64   Interwencyjny Telefon Zaufania czynny: pn – pt – godz. 7.30-21.00,  sobota – godz. 7.30 – 15.30

62 767-72-63 Telefon czynny całą dobę

Post Author: Joanna Marucha