APEL SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

dyplDnia 23 czerwca 2015 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie wyników pracy w II semestrze. Uczniowie otrzymali dyplomy za udział w ogólnopolskiej akcji „Gorączka Złota”. Wręczone zostały podziękowania za pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego.

Nie zabrakło dyplomów za udział w aktywie bibliotecznym, za największą liczbę wypożyczonych książek przez danego ucznia oraz za udział w konkursie na najpiękniejszą zakładkę do książki. Dyplomy otrzymali uczniowie, którzy wzięli udział w konkurs Informatyczno-Plastycznym: E- Kartka Wielkanocna zorganizowanym w naszej szkole.
Rozstrzygnięty został III Wewnątrzszkolny Konkurs Kaligraficzny „Mistrz kaligrafii”. Uczniowie wyróżnieni miejscami I – III otrzymali dyplomy i nagrody, a wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie.
Podziękowania zostały skierowane także do uczniów, którzy aktywnie uczestniczyli w rajdach PTTK oraz brali udział w kole języka niemieckiego i języka angielskiego. Dyplomem zostali uhonorowani również uczniowie, którzy wykazali się wzorową frekwencją w trakcie trwania minionego semestru.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Post Author: Joanna Marucha