Akcja „Bezpieczny Stok”

Już po raz kolejny Ministerstwo Edukacji Narodowej wspiera informacyjno – edukacyjną akcję „Bezpieczny Stok”. Akcja organizowana jest przez stowarzyszenie Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych.

Celem akcji jest promocja bezpiecznych zachowań na stokach narciarskich oraz edukacja na temat odpowiedniego przygotowania do uprawiania sportów zimowych.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi dostępnymi na stronie  www.bezpiecznienastoku.pl 

Ponadto, w tym roku, w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych uruchomiona została zimowa akcja „Bezpieczna Woda”. Materiały dotyczące akcji można pobrać ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki www.msport.gov.pl/turystyka oraz strony Ministerstwa Edukacji Narodowej www.wypoczynek.men.gov.pl

Post Author: Joanna Marucha