„Młodzi Odwagi”

W naszej szkole w ramach programu „Młodzi Odwagi” zorganizowaliśmy dzień „Jabłka i Marchewki”.

Uczniowie pragnąc promować zdrowe przekąski i drugie śniadanie, zdecydowali się na jabłko i marchewkę. Tego dnia w kolorowych strojach, ozdobach owocowo – warzywnych, wiankach oraz kotylionach prezentowali swoje potrawy. Każda klasa zamiast tradycyjnego śniadania postawiła na przeróżne przetwory jabłkowo – marchewkowe. Na stole pojawiły się owoce, sałatki, surówki, przeciery, soki, owocowe szaszłyki. Wszystko kolorowe i smacznie wyglądające, zachęcało do wspólnego śniadania.

To dopiero pierwsze pomysły na zdrowe śniadania. Kolejny dzień, który odbędzie się już niebawem gościć będzie „ kiwi i rzodkiewki”.