„Bezpiecznie w pobliżu budowy”

W dniu 22 września 2014 roku odbyło się spotkanie „Bezpiecznie w pobliżu budowy” w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej Skanska. Firma Skanska zorganizowała przedstawienie „Bezpieczeństwo to podstawa”, podczas którego uczniowie dowiedzieli się, jak bezpiecznie przejść przez ulicę, dlaczego trzeba nosić odblaski i z jakimi zagrożeniami wiąże się wejście na plac budowy.

Spotkania odbyły się w dwóch grupach wiekowych: starsze przedszkolaki, klasa pierwsza i druga oraz uczniowie klas III-VI.  Przedstawienie cieszyło się uznaniem wśród dzieci i opiekunów, uczniowie świetnie bawili się. Najbardziej aktywni uczestnicy spotkania otrzymali kamizelki odblaskowe, a wszyscy opaski na rękę.

Zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię

Bezpieczni_podziękowania

Post Author: Joanna Marucha