ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

27 czerwca 2014r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Ten szczególny dzień zapoczątkowała msza św. w Kościele pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaliszu – Szczypiornie, w której to uczestniczyli nauczyciele, uczniowie z rodzicami, a także poczet sztandarowy naszej szkoły.

Po mszy św. wszyscy udali się na boisko szkolne, gdzie odbyły się dalsze uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Po powitaniu wszystkich zebranych nastąpiło uroczyste przekazanie insygnia szkoły. Następnie Pani Dyrektor wręczyła uczniom nagrody i wyróżnienia, a rodzicom podziękowania w formie listów gratulacyjnych. Należy dodać, że po raz ostatni w naszej szkole świadectwa otrzymali uczniowie klas szóstych.

Po części oficjalnej klasa VI zaprezentowała blok artystyczny, który zapoczątkował tradycyjny polonez. Na zakończenie, uczniowie klasy piątej pożegnali starszych kolegów i koleżanki. Uroczystość dobiegła końca. Rodzice z dziećmi udali się do klas, gdzie uczniowie otrzymali świadectwa szkolne od swoich wychowawców.

Post Author: Joanna Marucha