BAL KARNAWAŁOWY PRZEDSZKOLAKÓW „WODNE HARCE ”

Dnia 27 stycznia, już po raz kolejny , dzieci z naszego przedszkola zostały zaproszone na bal karnawałowy do sąsiadującego z przedszkolem Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej. Tym razem tematem balu były „ WODNE HARCE ”, dzieci w przebraniach rybek, wodnych księżniczek, piratów, marynarzy, pływaczek, czy rybaków pięknie prezentowały się w „ podwodnym świecie ”.

Przedszkolaki wraz z nauczycielkami tańczyły w rytm znanych i lubianych przebojów. W czasie zabawy odwiedziły nas postaci ze znanych dzieciom bajek- maskotki: Myszki Miki, Tygryska, Kubusia Puchatka i Kangurka, które zaprosiły przedszkolaków do wspólnej zabawy. Podczas balu zaszczyciła nas swoją obecnością Pani komendant COSSW, która również dołączyła do wspólnej zabawy, jednak największą niespodzianką dla dzieci, były upominki i zabawki wręczone w imieniu własnym i słuchaczy.

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu balu oraz za piękne upominki.

Post Author: Joanna Marucha