„Dzień Sportu, Języków i Zdrowia”

Dnia 30.05.2014r. obchodziliśmy w naszej szkole zbliżający się Dzień Dziecka. Z tej właśnie okazji  zorganizowany został „Dzień Sportu, Języków i Zdrowia”. Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkurencjach sportowych, konkursach znajomości krajów europejskich mieli także okazję wykazać się wiedzą na temat zdrowia.  Zadania konkursowe oceniane były z trzech dziedzin: zdrowie, znajomość krajów europejskich oraz sport.

Tego dnia podsumowaliśmy również  przeprowadzone wcześniej konkursy dotyczące szkodliwości palenia tytoniu – konkurs na rymowankę oraz plakat. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz upominki. Data akcji podsumowującej antynikotynowe konkursy nie była przypadkowa, ponieważ 31.05. obchodzony był Światowy Dzień bez Papierosa.

Post Author: Joanna Marucha