ZAPRASZAMY NA CYKL WEBINARÓW Z RENATĄ GUT DO LEADER SCHOOL

Szanowni Państwo,

Poniżej znajdują się informacje na temat bezpłatnego Webinaru, przygotowanego przez Leader School w Kaliszu. Dedykowany on jest zwłaszcza dla Rodziców, ale nie tylko.

Prosimy o dzielenie się tą informacją także z innymi osobami.

Rodzicu! Brak Ci cierpliwości? Jesteś zmęczony i rozdrażniony? Czy wiesz, jak bardzo Twoje emocje wpływają na relację z Twoimi dziećmi?
Zatrzymaj się na chwilę i daj sobie czas na wsparcie, wiedzę i czerpanie z doświadczenia w byciu świadomym rodzicem. Po to, by potem z dużą uważnością i cierpliwością dać wsparcie sobie i swoim najbliższym.

Zapraszamy Cię na BEZPŁATNY LIVE WEBINAR z Renatą Gut 21 maja o godz. 21:00, z którego dowiesz się:

✅ Jak współczesna wiedza pomaga rodzicom wspierać dzieci w rozwoju?
✅ Dlaczego i jak świadomy rodzic zarządza lepiej relacjami z dziećmi?
✅ Kim jest rodzic godny zaufania, na którego można zawsze liczyć?
✅ Jak komunikować, aby dzieci chciały za nami podążać?

Będzie ciekawie, inspirująco, wesoło, będą historie, doświadczenia i dobre praktyki.
Bądźmy razem w tym co nas łączy, czyli w byciu rodzicem!

Dodatkowo kilka słów o p. Renacie Gut:

Renata Gut

Naszym ekspertem jest niezwykła osoba, która z dużą odpowiedzialnością, szacunkiem i troską przekazuje współczesną wiedzę, jak być ŚWIADOMYM CZŁOWIEKIEM  i RODZICEM. Trener edukacji i biznesu, przedsiębiorca. Zarządza w Polsce Instytutem Talentów Flashpoint. Od 30 lat szkoli i inspiruje do poznania SIEBIE oraz ŚWIADOMEGO Zarządzania Sobą. Autorka modelu Zarządzanie Sobą na Zielonej Ścieżce. Popularyzuje idee P. Druckera oraz Instytutu Gallupa. Odkrywa Talenty i Mocne Strony u dorosłych, dzieci i młodzieży. Uruchamia potencjał i zaprasza do budowania w sobie adekwatnego poczucia własnej wartości.

ZAPIS NA BEZPŁATNY WEBINAR: biuro@kakol.eu

Zgłaszając się, prosimy o podanie  nr kontaktowego do siebie.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Leader School Kalisz

Tel: tel. kom.: + 48 601 887 889