ZABAWA ANDRZEJKOWA

Wigilia Św. Andrzeja, czyli popularne Andrzejki są od dawna tradycyjnym wieczorem wróżb.

Także w naszej szkole dnia 30 listopada 2012 roku Samorząd Uczniowski przy pomocy rodziców i nauczycieli zorganizował jak co roku, zabawę andrzejkową połączoną z dyskoteką.

Zabawę dla dzieci młodszych prowadziły uczennice z klasy V i VI.

Wesołym harcom przy muzyce towarzyszyło wiele śmiechu i radości.

Największym hitem były kupione w sklepiku szkolnym świecące bransoletki. W przyćmionej sali, w rytm najnowszych trendów muzycznych, neonowe światełka mieniły się różnymi kolorami podczas szaleństw na parkiecie. Stwarzało to atmosferę tajemnicy i niepowtarzalnego uroku, tak koniecznego w ten magiczny wieczór.

W przerwach między tańcami, podczas wielu emocji, uczniowie poznawali swoją przyszłość przy pomocy wróżb. Dużo śmiechu mieli nauczyciele, którzy włączyli się do wspólnej zabawy i dowiedzieli się, że zostaną górnikami, kolejarzami lub pilotami samolotów.

O godzinie 19.30 z bagażem andrzejkowych wrażeń wszyscy wrócili do domów.