WIGILIA W SZKOLE

Dnia 21 grudnia odbyło się w naszej szkole wspólne kolędowanie. Przy akompaniamencie gitary, uczniowie i przedszkolaki wraz z nauczycielami śpiewali znane i lubiane kolędy.

W tym szczególnym dniu nagrodzeni zostali uczniowie, którzy brali udział w świątecznych konkursach. Klasa druga i klasa czwarta zdobyły pierwsze miejsce w konkursie na najpiękniejszy łańcuch choinkowy. Zostały również wręczone nagrody za najładniejszą szopkę bożonarodzeniową.

Następnie wszyscy udali się do swoich klas, gdzie wspólnie z wychowawcami i rodzicami przy wigilijnym stole, podzielili się opłatkiem, składając sobie życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. W tym dniu w naszej szkole panował szczególnie świąteczny i uroczysty nastrój.