WARSZTATY DLA RODZICÓW

Zapraszamy zainteresowanych rodziców / opiekunów prawnych do udziału w bezpłatnych warsztatach umiejętności wychowawczych i komunikacyjnych dla rodziców, które organizuje Stowarzyszenie Fajna Szkoła.

Temat warsztatów:

Jak porozumieć się z małym dzieckiem i nastolatkiem, jak zrozumieć ich zachowanie, karać czy nie?

Warsztaty będą się odbywały w październiku i listopadzie.

I warsztaty dla rodziców dzieci 5-6-letnich (6 godzin rozłożone na 3 spotkania)

II warsztaty dla rodziców dzieci starszych klas szkoły podstawowej (6 godzin rozłożone na 3 spotkania)

Wśród problemów poruszanych podczas warsztatów znajdziemy m.in. pułapki stosowania kar, uczucia a zachowanie, wspólne rozwiązywanie problemów czy aktywne słuchanie.

Warsztaty dla rodziców dzieci młodszych i uczniów szkoły podstawowej odbędą się w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 1 w Kaliszu, ul. H. Sawickiej 3B – zapisy tel. 62 764 00 00