SOKI I KOKTAJLE OWOCOWE

09.12.2013r uczniowie naszej szkoły przygotowywali zdrowe soki i koktajle owocowe. Uczniowie przyrządzali soki i koktajle z przyniesionych przez siebie produktów. Wśród składników znalazły się rozmaite owoce i warzywa, jogurt, mleko oraz miód. Uczniowie samodzielnie myli oraz obierali owoce i warzywa a następnie przy pomocy sokowirówek i blenderów przygotowywali soki i koktajle.

Każda z klas zobowiązana była do sporządzenia dziesięciu soków i koktajli na degustację dla innych uczniów szkoły. Ostatnim etapem była prezentacja soków i koktajli oraz kosztowanie napojów przygotowanych przez inne klasy. Uczniowie mieli okazję spróbować nowych połączeń smaków a całe przedsięwzięcie sprawiło im sporo frajdy.