SADZIMY DRZEWO…

W kwietniu przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Radę Osiedla Czaszki. Temat konkursu to „Sadzimy drzewo”. Jego celem było propagowanie ekologii i dbałości o otaczające nas środowisko. W konkursie wzięły udział dzieci ze starszej grupy: Aleksander Rzepecki, Aleksander Marciniak, Karolina Celka, Magdalena Napruszewska, Jakub Napruszewski, Małgorzata Antczak, Maja Bąk i Julia Nowacka. Konkurs został rozstrzygnięty 1 czerwca. Aleksander Rzepecki zajął pierwsze miejsce. Drugie miejsce także należy do chłopca z naszego przedszkola, jest nim Aleksander Marciniak. Magdalena Napruszewska oraz Karolina Celka zdobyły wyróżnienie. Wszystkie dzieci, które brały udział zostały nagrodzone. Nasze przedszkolaki to bardzo zdolne dzieciaki.