OGŁOSZENIE!!!

Drodzy uczniowie, Szanowni rodzice i nauczyciele

W związku z decyzją Premiera RP Mateusza Morawieckiego od jutra tj. 12.03.2020 r. zawieszone zostają zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, proszę o pozostawienie dzieci w domu. Jeśli w ciągu najbliższych dni tj. czwartek i piątek 12-13.03.2020 r. będzie problem z zapewnieniem przez Państwa opieki dzieciom to placówka organizuje zajęcia opiekuńcze.
Natomiast od poniedziałku 16.03.2020 r. przez dwa tygodnie do 25.03.2020 r. szkoła będzie zamknięta. Decyzja nie wpływa na terminarz roku szkolnego, natomiast nauczyciele pozostają w gotowości do pracy, lecz nie będą przychodzić do szkoły i przedszkola.
Proszę nie traktować tego okresu jako ferii i pozostawienie dzieci i młodzieży w domu. Decyzja ma znaczenie profilaktyczne i służy ochronie zdrowia dzieci, młodzieży i nas wszystkich.

Jacek Konopczyński
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Kaliszu