Nabór

ZAPISY DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2

ogłasza zapisy do Szkoły Podstawowej nr 21,

zapisy odbywają się w terminie :

od 18 marca do 29 marca 2019 r.

 

Dokumenty proszę składać w sekretariacie

od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-14:30

W celu zapisania dziecka do I klasy należy zalogować się do systemu informatycznego NABO, dostępnego na stronie internetowej https://sp-kalisz.nabory.pl i wypełnić elektronicznie wniosek. Następnie wydrukowany i podpisany wniosek przez rodziców lub opiekuna prawnego należy dostarczyć do sekretariatu.

Wymagane dokumenty:

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA 

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2

ogłasza zapisy do Publicznego Przedszkola nr 22,

zapisy odbywają się w terminie :

od 18 marca do 29 marca 2019 r.

deklaracja kontynuowania/ pozostania 01.03-08.03.2019r.

Dokumenty proszę składać w sekretariacie

od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-14:30

W celu zapisania dziecka do przedszkola należy zalogować się do systemu informatycznego NABO, dostępnego na stronie internetowej https://przedszkola-kalisz.nabory.pl i wypełnić elektronicznie wniosek. Następnie wydrukowany i podpisany przez rodziców lub opiekuna prawnego wniosek należy dostarczyć do sekretariatu.

Wymagane dokumenty: