Nabór

ZAPISY DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2

ogłasza zapisy do Szkoły Podstawowej nr 21,

zapisy odbywają się w terminie :

od 03 kwietnia do 28 kwietnia 2017 r.

/dzieci z obwodu szkolnego/

Od 24 kwietnia do 28 kwietnia 2017 r. /dzieci spoza obwodu szkolnego/

Dokumenty proszę składać w sekretariacie

w godz. poniedziałek – piątek 8:00-14:30

W celu zapisania dziecka do I klasy należy zalogować się do systemu informatycznego NABO, dostępnego na stronie internetowej https://sp-kalisz.nabory.pl i wypełnić elektronicznie wniosek. Następnie wydrukowany i podpisany wniosek przez rodziców lub opiekuna prawnego należy dostarczyć do sekretariatu.

Wymagane dokumenty:

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA 

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2

ogłasza zapisy do Publicznego Przedszkola nr 22,

zapisy odbywają się w terminie :

od 23 kwietnia do 28 kwietnia 2017 r.

deklaracja pozostania 3-14 kwietnia 2017r.

Dokumenty proszę składać w sekretariacie

w godz. poniedziałek – piątek 8:00-14:30

W celu zapisania dziecka do przedszkola należy zalogować się do systemu informatycznego NABO, dostępnego na stronie internetowej https://przedszkola-kalisz.nabory.pl i wypełnić elektronicznie wniosek. Następnie wydrukowany i podpisany przez rodziców lub opiekuna prawnego wniosek należy dostarczyć do sekretariatu.

Wymagane dokumenty: