Konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową

Święta Bożego Narodzenia to magia, polegająca na niepowtarzalnej atmosferze, która im towarzyszy.

Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się już po raz 6 konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową, który został rozstrzygnięty w dniu 21grudnia 2020 r. .

W konkursie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. Jury w swojej ocenie uwzględniło: pomysłowość, oryginalność, estetykę wykonania oraz własny wkład pracy Spośród kilkudziesięciu niezwykle interesujących prac komisja wyłoniła zwycięzców i wyróżnionych.

Klasy I – IV

I miejsce – Nadia Mielewczyk

II miejsce – Franciszek Różalski, Antoni Sipka

III miejsce- Martyna Celka, Malwina Wybieralska

Amelia Jankowska, Karolina Celka, Wojciech Mielczarek,

Klasy V-VIII

I miejsce- Wiktoria Sobczak

II miejsce – Oliwier Żeśko

III miejsce – Oskar Jędrzejewski

Martyna Sipka, Laura Walczak

Wykorzystując dowolne materiały i techniki uczestnicy konkursu wykonali między innymi : aniołki, choinki, stroiki i itp. Wszystkie wzbudziły zachwyt organizatorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

Rozdanie dyplomów odbędzie się w szkole.

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursów !

Post Author: Iwo Młotek