Fundusz Obywatelski – Budowa boiska przy SP 21

Już niedługo (od 23 do 27 czerwca 2014 roku) będzie można głosować nad projektami zgłoszonymi do Funduszu Obywatelskiego.
Urna stanie m.in. w naszej szkole na osiedlu Szczypiorno.

Wśród 63 zgłoszonych zadań znalazło się jedno szczególnie nam bliskie, to zadanie nr 60 – Boisko sportowe przy Szkole Podstawowej Nr 21 przy ul. 25 Pułku Artylerii 4-8. (Stare, asfaltowe boisko przy szkole w Szczypiornie nie spełnia standardów bezpieczeństwa. Zadanie polega na wybudowaniu w tym miejscu nowego. Koszt: 400 000,00 zł).

Powstanie boiska przy szkole spowoduje, że dzieci będą mogły ćwiczyć na boisku „z prawdziwego zdarzenia”, a także wpłynie na podniesienie jakości pracy szkoły oraz umożliwi realizację podstawy programowej z wychowania fizycznego w pełnym wymiarze.

Dlatego będziemy namawiać Państwa do głosowania właśnie na ten projekt.

Więcej szczegółów na stronie internetowej Miasta Kalisza