Dzień Nauczyciela

W dniu 14.10.2013r z okazji 240 rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 21 w Kaliszu odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie klas I-III przedstawili program artystyczny.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Pan Edward Prus- Przewodniczący Rady Osiedla Szczypiorno, Pani Agnieszka Waliś- Przewodnicząca Rady Rodziców SP 21. Uroczystość uświetnili również przybyli rodzice naszych uczniów.

Podczas akademii przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli dyplomy dla zwycięzców w Plebiscycie na „NAJ Nauczyciela”. Według opinii uczniów:

– Najbardziej uśmiechniętą nauczycielką została p. Danuta Stokłosa,

– Nauczycielem z największym poczuciem humoru jest  p. Agnieszka Pawlak,

– Tytuł najbardziej cierpliwego nauczyciela zdobyła  p. Edyta Owczarek

– Najbardziej eleganckimi  nauczycielkami p. Magdalena Andrzejka i p. Monika Niewiadomska

– Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21wybrali Nauczyciela Roku 2013, którym została  p. Katarzyna Lewandowska.

Nauczyciele oraz pracownicy obsługi i administracji Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 w Kaliszu złożyli na ręce Pani Dyrektor mgr Grażyny Stępniewskiej symboliczny bukiet kwiatów gratulując, przyznania przez Prezydenta Miasta Kalisza nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej.