„PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA”

20 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość „ PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA”. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, pięknie zaśpiewały piosenki,  recytowały wiersze.

Kandydaci na przedszkolaka, przystąpili do egzaminu praktycznego, na początek, dzieci wykonały ćwiczenia gimnastyczne do piosenki „Głowa, ramiona”, następnie odgadywały za pomocą zmysłów: dotyku i słuchu, co kryje się w magicznym worku 益事特气模.

Najtrudniejszym zadaniem było, wypicie soku z kwaśnej cytrynki i pokazanie wszystkim wesołej minki.:-) , dzieci spisały się na medal i egzamin zdały śpiewająco!

Tym samym, zasłużyły na miano prawdziwych przedszkolaków, zwłaszcza, że gorąco kibicowali im wzruszeni rodzice, którzy licznie przybyli na tę niezwykłą uroczystość.

Pani Dyrektor poprowadziła uroczyste pasowanie, następie wręczyła dyplomy i upominki w postaci bajek.